AutoasistvseOvinu.czAutoelektrikaTravelAsistE-motorsportVACHTA.CZ
<< Zpět na archív

Na Znojemské vinobraní přijede i No Name

(28.7. 2011)
Znojemskému vinobraní napumpuje žily No Name. Organizátorům se podařilo k již nabitému programu přiřadit další zářivou hvězdu - nejlepší československou kapelu současnosti. No Name je držitelem pěti cen Grammy a trojnásobným vítězem Českého slavíka v kategorii Slavíci bez hranic.

 

Znojemské historické vinobraní vítá již od roku 1967 všechny milovníky vína. K historickým slavnostem a nejlepšímu vínu moravského kraje patří tradičně i bohatý hudební program. Na letošním vinobraní vystoupí přes tisícovku účinkujících z celé země. “Návštěvníci se letos mohou těšit na koncerty Anety Langerové, Davida Kollera a kapel Buty, Laura a její tygři, Hradišťan, Javory nebo na B Side Band s exkluzivními hosty Matějem Ruppertem, Terezou Černochovou a Romanem Dragounem. A nyní také na No Name,” uvedl starosta města Znojma Zbyšek Kaššai.
 
Jedna z nejpopulárnějších slovenských kapel No Name se těší mimořádné oblíbě také v České republice. Proslavila se hned svým prvním albem a hitem Kristýnka iba spí. Skutečnou pop-rockovou slávu kapele zajistily megahity Ty a Tvoja sestra, Nie alebo áno či Žily, která byla dlouhou dobu nejhranější písní v českých rádiích. No Name sklízí úspěchy nejen svými alby, ale především na živých koncertech, kterých už mají za sebou hodně přes tisíc. Frontman kapely Igor Timko to s publikem umí jako málokdo.
 
“Existuje pouze jedna hudební skupina, která se může pochlubit tím, že každá její píseň se stane hitem. Tou skupinou je No Name,” řekl starosta Znojma Zbyšek Kaššai a dodal, že o vystoupení slovenského hitmakera na Znojemském historickém vinobraní město velmi stálo.Kapela zahraje své nejlepší songy na znojemském Masarykově náměstí v sobotu 10. září od 15 hodin bezprostředně po dalším vrcholu vinobraní – historickém průvodu.
 
 
Stránky www.znojemskevinobrani.cz budou spuštěny na začátku srpna, již dnes zde ale najdete informace pro novináře, program a fotografie v tiskové kvalitě.
 
 
Tiskový servis:
Jan Polouček
+420 775 107 654, jan@mvp.cz
Lucie Šplíchalová
+420 604 150 078, lucie.splichalova@mvp.cz
 
 
Přečtěte si i další zprávy k letošnímu Znojemskému historickému vinobraní.
Více informací na: www.znojemskevinobrani.cz
FaceBook FaceBookGoogle GoogleJagg JaggLinkuj Linkuj
Provozovatel portálu: Jiří Vachta jiri@vachta.cz; mob: +420 739 229 447